به جمع همراهان ما در لاریمو تریپ بپیوندید

لاریمو تریپ جدید ترین متد در زمینه تبلیغات گردشگری و شناسایی مراکز تفریحی در ایران است . با استفاده از ساختار نظر سنجی بر پایه اصول مشتری مداری میتوانید در کسب درجه کیفی خود کوشا باشید با توجه به هزینه بر بودن ایجاد سایتها و اپلیکیشن ها در فضای مجازی و نداشتن توجیه در اغلب امور برای تبلیغات در بستر وب لاریمو با توجه به هزینه های لازم برای کاربران شرایطی را فراهم نموده تا تحت بستر مناسب و دسته بندی های متنوع بتوان از امکان تبلیغ بر روی بستر وب استفاده نمایید.
کافیست تا درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و بلافاصله کیو آر شما را با آدرس اختصاصی برگه شما آماده و به همراه لیدر پیشرو برای شما ارسال نمایند تا اطلاعات تکمیلی و مشخصات واحدتان را دریافت و در صفحه بارگذاری نمایند.
شما میتوانید با استفاده از تبلیغات کیو آر خود و اسکن از طرف مشتریانتان در امتیاز دهی به مرکزتان کوشا باشید.
ما نیز با معرفی آن واحد با توجه به امکانات وارد شده در برگه اختصاصیتان در آشنا شدن سایر کاربران با مرکز شما در جهت کمک به رونق اقتصادیتان کوشا هستیم.

  • از مزایای استفاده از لاریمو تریپ میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تبلیغات بدون هزینه چاپ کاغذ

  • هزینه کم برای طراحی برگه اختصاصی شما

  • پشتیبانی و بروز رسانی مداوم

  • تبلیغات گسترده با دسته بندی متنوع

  • معرفی ویژگیهای شما در وسعت جهانی

ما شما را در دسته بندی منطقه ای و شغلی مرتبط و در جایگاه صحیح خدمتی که ارائه مینمایید به صورت کامل و شفاف معرفی میکنیم . و در زمینه گسترش نام و شهرت شما با استفاده از کیو ار شاخص شما و کامل بودن اطلاعاتتان می کوشیم . هزینه بسیار کم برای تبلیغات در بستر وب و نیز معرفی کامل و گسترده در سطح جهانی در دسته بندی گردشگری می تواند شما را هر چه سریعتر و کاملتر به شناساندنتان کمک نماید

با استفاده از پکیج های تبلیغاتی مختلف ( مانند تبلیغات طلایی و نقره ای )و دسترسی به پنل های پیامک کوتاه و بنرهای لاریمو تریپ از مشتریانی که در امر تبلیغ خود کوشا بوده و ارائه سرویس مطلوب را داشته اند حمایت کرده و در تبلیغات موردی و خاص به آنها امتیازات ویژه ای را می دهیم.

ما با استفاده از اطلاعا ت جامع و صحیح بدون هیچ گونه جهت گیری در امر اطلاع رسانی ساده و آسان برای کاربرانمان آنها را در آگاهی هر چه بهتر یاری میکنیم .همچنان آنها را در انتقادات و پیشنهادات سازنده شان برای هر چه بهتر شدن صنعت گردشگری همراهی می کنیم

لاریمو تریپ با توجه به هدفمند بودن تبلیغاتش در صنعت پر سود گردشگری و نیز در جهت اهدافش که میل به هرچه بهتر شناساندن پتانسیل های این صنعت در جهان دارد میتواند شما را همراه خود به بلندای این امر برده و نام شما را در اذهان گذارد .
لاریمو تریپ در نهایت سادگی و خارج از هر جهت گیری بزرگی این مرز و بوم در عرصه شگفتیهایش در زمینه طبیعت و میراث بر جا مانده از نیاکانش را می خواهد به همگان بشناساند .

برای درخواست کد QR، همین حالا اقدام کنید.

درخواست خود را ارسال کنید.

آدرس:تهران
تلفن:۸۵۹۷۱۷۹-۰۹۱۹
۰۹۳۸-۶۶۵۳۱۱۸

پست الکترونیک:info@larimotrip.com